Warning: Declaration of aec_contributor_list::form() should be compatible with WP_Widget::form($instance) in /home/megusta/domains/streetdance.lt/public_html/wp-content/plugins/ajax-event-calendar/inc/widget-contributors.php on line 61
SKILLZ SUMMER INTENSIVE 2015 | StreetDance.lt

10423876_826444284059520_1481289897045815264_n
0

SKILLZ SUMMER INTENSIVE 2015

Gatvės šokių studija SKILLZ pristato naujieną „SKILLZ SUMMER INTENSIVE 2015“!

Kas tai? ✔ Tai intensyvūs šokių kursai naujokams bei pažengusiems, skirti efektyviai ir naudingai leisti laiką puikioje kompanijoje. Kursų metu susipažinsite su baze, šoksite įvairaus lygio choreografijas, tobulinsite techniką, gausite daug naudingos informacijos.

Kiek laiko trunka? ✔ Kursai vyks pirmas dvi birželio savaites. Kiekvienam šokių stiliui bus skirtos 8 pamokos.

Ką šoksime? ✔ Viso 8 skirtingi stiliai, taigi vyks 64 pamokos!!!
HOUSE su Guoda Dinsmonaite-Morkune http://skillz.lt/guoda/
DANCEHALL su Deimante Ef http://skillz.lt/deimante/
BREAKING su Deni Muaxaxa http://skillz.lt/denis/
POPPING su Nijolė Jagelo Neli http://skillz.lt/neli/
SOLO LATINO su Dainius Morkunas http://skillz.lt/dainius/
HIP HOP su Gabija Krukonytė http://skillz.lt/gabija/
CONTEMPORARY su Lukas Karvelis http://skillz.lt/lukas/
CHOREOGRAPHY su Barbora Sliogeryte http://skillz.lt/barbora/

Tvarkaraštis? ✔ Treniruotės vyks nuo 18 iki 21 val. Pirmadienis – Ketvirtadienis. Detalus tvarkaraštis greitai.

Kiek kainuoja? ✔ Vieno kurso/stiliaus kaina – vos 30 EUR, dviejų kursų/stilių 45 EUR (50% nuolaida antram stiliui), trys stiliai/kursai kainuos vos 55 EUR (trečias stilius vos 10 EUR). (Dėmesio!!!! Registracija patvirtinama tik sumokėjus už kursus visą kainą prieš jiems prasidedant. Galima mokėti grynais studijoje arba bankiniu pavedimu http://skillz.lt/rekvizitai nurodę vardą ir pavardę ir kursų pavadinimą. Neatvykus į kursus užstatas negrąžinamas. Vietų skaičius ribotas.) Yra galimybė lankyti ir po vieną pamoka, kaina 5 EUR.

Registracija? ✔ Užsiregistruoti galite studijoje, o jei neesate studijos narys, pildykite online registraciją http://skillz.lt/registracija komentaruose nurodę į kokį kursą registruojates. Kilus klausimams rašykite info@skillzstudio.lt

Vieta? ✔ Lukiškių g. 5, 2 a. (gatvės šokių studija „SKILLZ“).

Taigi, laukiame Jūsų registracijų, bus žiauriai smagu ir naudinga! (Jūsų žingsniai: registracija -> apmokėjimas -> šokiai) Daugiau informacijos http://www.skillz.lt/

Plačiau apie pamokas:

Deimantė: ✔ Per dancehall intensive treniruotes mokysimės moteriško judėjimo dancehall stiliuje: skirsime daug dėmesio darbui klubais, nugara ir krūtine, mokysimės old school ir naujų moteriškų judesių, įvairių wine, shake’insim į visas puses, kiekvieną treniruotę išmoksime po naują choreografiją ar rutiną – žodžiu linksminsimės taip, kaip priklauso, o po treniruočių visos būsite jei ne dancehall queen, tai mažų mažiausiai dancehall princesės!

Guoda: ✔ Per house intensive kiekvieną treniruotę mokysimės vis kitus populiariausius house žingsnelius ir jų variacijas – nuo pačių lengviausių iki pačių sunkiausių, kad pradedantieji greitai pasitemptų, o pažengusieji – patobulėtų. Taip pat įterpsime kūrybinių užduočių, mokysimės panaudoti išmoktus judesius! Treniruočių metu mokysimės choreografijas.

Neli: ✔ Per popping intensive kursą mokysimės įvairiausių technikų ir stilių. Didelį dėmesį skirsime izoliacijoms ir kūno kontrolei, per popping‘o pamokas išmoksite pajusti įvairias raumenų grupes ir kontroliuoti savo kūną bei judesius. Mokysimės roboto, tuttingo, wavingo ir kitų stilių pagrindų bei sudėtingų variacijų. Bus choreografijų, bet didesnį dėmesį skirsime kūrybinei veiklai bei pratimams, kurie padeda įsisavinti įspūdingai atrodančius judesius per labai trumpą laikotarpį. Puiki galimybė išmokti daug per trumpą laiką.

Lukas: ✔ Dvi pirmas birželio savaites kviečiu praleisti šokio laboratorijoje! Pažindami šiuolaikinį šokį nagrinėsim kūno galimybes, ieškosim naujų formų ir leisim kalbėti kūnui.

Gabija: ✔ Per hip hop intensive mokysimės išlaisvinti judėjimą (groove). Mokysimės įvairių bazinių judesių variacijų, naujausių judesių, taip pat judėjimo erdvėje, tobulinsime footwork‘ą. Laukia įvairios judesių panaudojimo užduotys ir pagrindiniai ground judesiai. Jeigu nori perkelti savo šokį į kitą lygį, susitiksime intensive pamokose.

Deni:: ✔ Per breaking intensive treniruotes daug dėmesio skirsime „Rocking“ breiko judėjimui, taip pat dirbsime su žemės judesiais: footwork’u ir floor rock’u. Be abejo bus atskleistos paslaptyss, kaip greičiau išmokti freez’us ir powermove’us. Taigi laukia labai daug pozityvaus ir produktyvaus darbo!

Dainius: ✔ Per Solo Latino intensive treniruotes mokysimės atsipalaiduoti po sunkios darbo dienos ir judėsime karštį keliančiais Latino ritmais. Per šias treniruotes mokysimės ne tik pagrindinių įvairių Lotynų Amerikos šokių žingsnelių, tačiau ir jų pritaikymo už šokių salės ribų. Jungsime kelių šokių choreografijas į vieną ir padarysime nuostabų, karštą ir nepamirštamą video.

Barbora: ✔ Prieš išskleidžiant vasarinį hamaką, labai siūlau užsukti į summer intensive choreografijas pamokas. Dvi savaitės – dvi choreografijos. Malonus r&b skambesys ir nedidelis šou. Į repertuarą įtrauksim Miguelį ir vienintelę ir nepakartojimą Beyoncę. Prižadu pozityvą ir daug geros emocijos!

 

https://www.facebook.com/events/337296173146591/

2015-04-24


Ankstenis pranešimas

Sekantis pranešimas