Warning: Declaration of aec_contributor_list::form() should be compatible with WP_Widget::form($instance) in /home/megusta/domains/streetdance.lt/public_html/wp-content/plugins/ajax-event-calendar/inc/widget-contributors.php on line 61
Ro Vasaros Šokių Stovykla 2015 | StreetDance.lt

11149446_1000203243332299_4522576440821371286_n
0

Ro Vasaros Šokių Stovykla 2015

Šeštus metus iš eilės, geriausias savaites metuose, kviečiame praleisti šokant. Šokėjai iš visos Lietuvos, patyrę ir žinomi gatvės šokio mokytojai iš Lietuvos ir užsienio, puikus maistas, maudynės ežere, tinklinis ir savaitė malonių bei ištvermės reikalaujančių treniruočių, kurių metu kiekvienas supranta, kad gali daug daugiau, nei manė iki tol. Registruokis ir vasaros viduryje atvažiuok šokti su mumis.

➳ APIE STOVYKLĄ

– Trys šokių užsiėmimai per dieną.
– Rytinė mankštelė.
– Patyrę, draugiški ir įkvėpti pasiruošę mokytojai bei šokėjai.
– Poilsis nuo civilizacijos.
– Bendravimas ir pažintys su bendraminčiais iš visos Lietuvos.
– Šokių kovos, pasirodymai, šokių rateliai.
– Stovykla ant ežero kranto, aišku – maudynės, pasiplaukiojimai valtele bei vandens dviračiais.
– Gatvės šokių stiliai: Hip-Hop, House, Popping, Breakdance, Locking.

➳ KAS GALI DALYVAUTI?

– Stovykloje dalyvauti gali visi norintys, nepriklausomai nuo patirties šokyje, amžiaus, gyvenamosios vietos ar atstovaujamos šokių studijos. Šiemet siūlome 2 pamainas, pirma savaitė – skirta naujokams ir pradedantiesiems šokėjams; antra – pežengusiems ir breakdance šokėjams. Atvykę šokėjai bus suskirstyti į grupes pagal pajėgumą ar atstovaujamą šokių stilių, todėl kiekvienas galės šokti su savo bendraminčiais šokėjais. Nesvarbu, ar šoki jau daug metų, ar tik nori pradėti – stovykloje tau bus įdomu, naudinga ir smagu.

➳ APIE KĄ ŠI STOVYKLA?

– Stovyklos tikslai: savaitę (o gal 2) atsibusti, gyventi bei užmigti galvojant apie šokį; pramokti bazines bei sudėtingesnes šokio technikas (priklausomai nuo šokėjų pajėgumo); pajausti, ką reiškia būti profesionaliu šokėju: kiek laiko, ištvermės bei atsidavimo tai reikalauja; gauti žinių, kurias būtų galima panaudoti jau išvykus iš stovyklos ir šokant namuose; tiesiog pailsėti, „prasivalyti galvą“, pasimėgauti šokiu ir gerai praleisti laiką bendraminčių rate.

➳ STOVYKLOS PAMAINOS

-Pradedančiųjų ir pramokusių pamaina – Liepos 20 – 26 dienomis
-Pažengusiųjų + Bboying pamaina – Liepos 27 – Rugpjūčio 2 dienomis.

♪ 1 pamainos mokytojai :
MARIUS PAPLAUSKAS
MARIUS „ARNI“ EIDRIGEVIČIUS
DOMAS „ZENKĖ“ ZINKEVIČIUS
EDVINAS BRASAS

♪♪ 2 pamainos mokytojai :
MARIUS PAPLAUSKAS
MARIUS „ARNI“ EIDRIGEVIČIUS
DOMAS „ZENKĖ“ ZINKEVIČIUS
ROKAS „RUKUS“ ŠALTENIS
EDVINAS BRASAS

➳ STOVYKLOS MOKYTOJAI

Kiekvienas metais šokėjai džiaugiasi, kad stovykloje moko tik linksmi, atsidavę ir patyrę šokio mokytojai, treneriai bei vadovai. Žinome, kad neskaitant šokėjų, mokytojai yra svarbiausi žmonės stovykloje, todėl mokytojų komandą visuomet atrenkame kruopščiai ir atsakingai. Šie metai – ne išimtis. Prie jau stovykloje buvusiems pažįstamų veidų prisijungia vienas naujas, o plačiau apie tai – apačioje.

– MARIUS PAPLAUSKAS – šokantis bemaž pusę savo gyvenimo. Vienas geriausių šių dienų gatvės šokėjų bei choreografų, yra įvairių Lietuvos ir užsienio turnyrų nugalėtojas: Urban Dance, Urban Essentials, Ghetto Dance, Summer Battles, Break Boom ir t.t. Ilgas valandas šokių studijose plušantis Marius šiemet sukauptomis žiniomis nori pasidalinti su Jumis stovykloje.

– ROKAS „RUKUS“ ŠALTENIS – Nutaikę gerą progą, kai vienas geriausių Lietuvos breikerių B-Boy Rukus (Rokas Šaltenis) atostogoms grįžta namo, kviečiam į intensyvią treniruočių stovyklą. Roko sukaupta patirtis susideda iš daugybės jo dalyvautų breiko reginių, daugelio laimetų kovų, šokio teatro pasirodymų bei kitų meninių projektų; kursų, pamokų su breiko šokio legendom; jo paties vestų reguliarių ir pavienių breiko pamokų.

– MARIUS „ARNI“ EIDRIGEVIČIUS – jei pamokas vedi nuo septyniolikos, esi laimėjęs bene visus svarbiausius Pabaltijo šokių turnyrus pastaraisiais metais, tave myli ir vertina tavo mokiniai bei kolegos – greičiausiai tai tikrai ne atsitiktinumas. Mariaus pamokose linksma, šokis mokomas nuo pačių pagrindų ir niekada netenka skųstis, kad mokytojas per daug kalba ir per mažai šoka. Mariaus pamokose visi šoka, tobulėja ir tuo mėgaujasi.

– DOMAS „ZENKĖ“ ZINKEVIČIUS – šviežias veidas stovyklos mokytojų komandoje, bet ne Lietuvos šokio scenoje. Popping šokio vilkas jau daugiau kaip penkmetį dalyvauja šokių kovose, negailėdamas savęs pluša salėje, šokdamas keliauja po Europą ir skleidžia Popping šokio kultūrą Lietuvoje. Šiemet Vilniečiu tapęs, Popping meistras yra laimėjęs ne vieną ir ne du turnyrus, o kaip to pasiekti sužinos kiekvienas, pabuvęs jo pamokose.

– EDVINAS BRASAS – stovyklos fizinio parengimo treneris, medikas, kineziterapeutas, vadovas, o jei prireiks ir nuoširdus patarėjas įvairiais klausimais. Vaikystę praleidęs kovos menų treniruotėse, vėliau pradėjęs šokti, o tuo pačiu – mokytis kineziterapijos. Šiuo metu Edvinas veda šokio pamokas, vadovauja savo patieis sukurtai sveikatingumo studijai „Fizinės Gerovės Meistrai“ bei rūpinasi Ro šokėjų fiziniu parengimu.

– JEVGENIJ SIZYCH – stovyklos ir Šokių Centro Ro vadovas, kuris kaip visuomet rūpinsis, kad viskas vyktų sklandžiai, laiku, saugiai bei linksmai.

➳ STOVYKLAVIMO SĄLYGOS

– NAMELIAI: gyvensime name, atskiruose kambariuose, kuriuose telpa 10 žmonių. Kiekvienas kambarys turi atskirą virtuvėlę, dušą bei tualetą.
– MAITINIMAS: skanus, šviežias, sveikas bei tik vietoje gaminamas maistas, keturis kartus per dieną. Stovykloje maistu vėl rūpinsis geriausių virtuvės šefų komanda. Vadovai, mokytojai ir šokėjai stovyklos labai laukia ir dėl to, jog žino, kad taip skaniai valgyti visą savaitę ne visuomet gauna progą. Virtuvės meistrai siūlys valgyti naminių, ant griliaus gamintų burgerių, traškios vištienos, skaniausių sriubų, geriausių vegetarišku patiekalų, šviežių, troškintų salotų ir čia ne sąrašo pabaiga…
– PRAMOGOS: Stovykla įsikūrusi ant ežero kranto, turi lieptelį, pora vandens dviračių, keletą valtelių, tinklinio aikštelę, o netoliese yra guminė krepšinio, lauko teniso, futbolo aikštė, stalo teniso stalas bei lauko šachmatai. Nors laiko nuo šokių liks nedaug, bet ir jį praleisime turiningai.

➳ STOVYKLOS KAINA

– Stovyklos kaina: 1 pamaina – 200 eurų.
– Tam, kad jūsų registracija būtų patvirtinta iki galo, turite sumokėti užstatą – 50 eurų. Užstatą iki Birželio 1 galite sumokėti pirmadienį – ketvirtadienį 15-19 valandomis, Šokių Centre Ro. Norėdami sumokėti po Birželio 1, susisiekite asmeniškai telefonu +37062967300. Jei gyvenate toli nuo Vilniaus ir atvykti iki mūsų nepatogu – paskambinkite ir rasime sprendimą. Likusią sumą sumokėsite atvykę.

✈ REGISTRACIJA IR INFO

– Norėdami dalyvauti stovykloje, užpildykite registracijos anketą www.roc.lt/stovyklosregistracija
– Tik registracija dar negarantuoja vietos stovykloje. Vietą garantuotai užsitikrinsite sumokėję užstatą, kuris minimas šiek tiek aukščiau.
– Registracija nutraukiama tuomet, kai užstatus sumoka tiek žmonių, kiek stovykloje yra vietų.
– Apie nuvykimą, parvykimą, reikalingus pasiimti daiktus, dokumentus ir kitus svarbius dalykus – pranešime asmeniškai visiems užsiregistravusiems.
– Jei norite sužinoti daugiau informacijos, jei turite klausimų, jei kilo neaiškumų, galite susisiekti el. paštu info@roc.lt arba telefonu +37062967300

 

https://www.facebook.com/events/864894553577429/

2015-04-24


Ankstenis pranešimas

Sekantis pranešimas